• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahenk Güzellik Merkezi

Adres :

Hacısiyam Mahallesi İnönü Caddesi No: 1/6 Mal Pazarı Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 944 99 54

Ahenk Güzellik Merkezi olarak Giresun’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Giresun güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Ahenk Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler geçmişten beri önem sahibi olan güzellik üzerinedir. Güzellik üzerine birden fazla birçok farklı hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Kendinize uygun olan türde hizmeti kolayca alabileceğiniz güzellik merkezimizde sizlerin istekleri üzerine hareket etmekte ve asla talepleriniz dışına çıkmamaktayız.

Merkezimizin sunduğu ilk hizmet cilt leke tedavisidir. Cilt leke tedavisi ile birlikte cildinizde oluşmuş lekeleri temizleyerek sizlere sağlıklı ve gençleşmiş bir cilt sunmaktayız. Cilt leke tedavisi hizmetimiz sağladığı avantajları ile birlikte oldukça önemli bir hizmetimizdir. Sunduğumuz hizmetlerden birisi de dövme silme işlemidir. Hatalı yaptırdığınız ya da daha fazla vücudunuzda görmek istemediğiniz dövmeleri seanslar şeklinde ortadan kaldırmaktayız. Sildiğimiz dövmelerden geriye yara izi gibi izler asla kalmamaktadır.

Önemli hizmetimizden biriside lazer epilasyon hizmetimizdir. İğneli lazer epilasyon türünü sunan güzellik merkezimiz iğneli epilasyon işlemiyle tüy köklerine iğne yardımı ile birlikte elektrik akımı kullanarak tüy köklerinin yakılması işlemidir. Elektrik ile birlikte yakılan tüy kökleri eski işlevini göstermemekte ve uzun vadede oldukça büyük bir avantajı sizlere sunmaktadır. Daha birçok hizmeti bulunan merkezimizin sunduğu diğer hizmetleri ise şöyledir; dudak renklendirme, protez tırnak uygulaması, kirpik lifting uygulaması, kalıcı oje uygulaması, jel tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması ve kaş silme işlemleridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR