• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahlat Otomotiv

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Habiboğlu

Ahlat Otomotiv olarak sizlere Bitlis’te sunduğumuz tüm hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sizlere sunmaktayız. Bitlis otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız Ahlat Otomotiv olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler artık gelişen teknoloji ve bunun gibi alanlardan ötürü bir ihtiyaç haline gelen arabalar üzerinedir. Kısa mesafe ulaşmalarında çok büyük bir öneme sahip olan arabaların firmamız sizlere satış ve alış hizmetini sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi de sizlerin ihtiyacına yönelik olarak istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Geniş bir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız sizlere sunduğu hizmetlerinde sizlerin ihtiyacı olan en iyi özelliklere sahip olan aracı sizlere sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında sizlere yardımcı olan iş arkadaşlarımız ise alanlarında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde de hizmet vermeye devam eden kişilerden oluşmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerinde sizlerin bütçesine göre en üst düzey özelliklere sahip aracı sizlere sunmaktadır. Sizlerin memnun olabilmesi için sizlere alacağınız araç hakkında tüm detaylı bilgileri vermekte ve sizlerin aklına gelen tüm sorunları da itinayla en anlaşılır şekilde cevaplamaktayız.

Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerden biriside araç satın alma işlemidir. Aracını satmak isteyen kişilere sunduğumuz bu hizmetimiz sizlerin aracını değerini sonuna kadar ödeyerek satın almaktayız. Ödemeyi de çok hızlı bir şekilde yapan merkezimiz güvenilir bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizde sunduğumuz eşsiz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR