• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ahm İletişim

firma adresi

Adres :

- Antalya » Alanya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Türktaş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (539) 388 40 70

  • firma instagram

Kaliteli teknik servis hizmetleriyle Ahm İletişim birmilyonnokta üyesidir. Firmamız olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla ikinci el telefonlar sunuyor ve daima kaliteli teknik servis hizmetleri sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Bu nedenle profesyonel ekibimizle birlikte cep telefonlarının onarımı, bakımı ve teknik servisi konularında en iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyoruz. İkinci el telefon alımı ve satışı konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunarak, müşterilerimize ekonomik ve kaliteli seçenekler sunuyoruz.

Antalya teknik servis sektöründe firmamız Ahm İletişim olarak teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize en güncel ürün ve hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz. Cep telefonlarının batarya değişimi, ekran değişimi ve diğer teknik işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak daima müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Ahm İletişim olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Uzman ekibimiz cep telefonlarının batarya değişimi, ekran değişimi ve diğer teknik işlemleri konusunda özenle çalışmaktadır. Her bir müşterimize özel olarak yaklaşarak, ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için çaba gösteriyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Alanya'da bulunan firmamız, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Siz de uygun fiyatlarla kaliteli ikinci el telefonlara veya cep telefonu teknik servis hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız, Ahm İletişim olarak daima hizmetinize hazırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR