• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Mühendislik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Bancar

Birmilyonnokta.com üyesi olan Akdeniz Mühendislik, Manisa’da hizmet veriyor. Manisa tesisat ve bakım onarım sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini korumayı başarıyoruz. Alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet güvenilirdir. Sizler de maddi ve manevi kayba uğramamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Tesisat alanında yapılan çalışmaların doğru olması gerekir. Herhangi bir aksilik olduğunda ciddi boyutta sorunlar yaşanabilir. Yaşanan bu sorunlar maddi ve manevi kaybın yaşanmasına neden olabilir. Herhangi bir kaybın yaşanmaması için firmamızla çalışabilirsiniz. Ekibimiz geniş kapsamlı tesisat hizmeti sunmaktadır. Ev ve işyerlerinizin tesisat kurulumu için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Firma olarak elektrik, su ve doğal gaz tesisatının kurulumunu yapıyoruz. Aynı zamanda tesisat tamiri, bakımı ve onarımı da ekibimiz tarafından yapılıyor.

Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz geniş kapsamlı hizmet sunuyor. Değerli müşterilerimiz için tüm bu işlemler uygun fiyata yapılıyor. Yüksek kaliteye sahip bu işlemler uzun ömürlüdür. Tesisat kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı alanında uzman ekibimiz tarafından yapılıyor. Çalışmalarda yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılıyor. Ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar garantilidir. Olası bir arıza durumunda ekibimiz devreye girer ve sorunu çözer. Sizler de bulunduğunuz bölgede herhangi bir sorun olmadan tesisat işlemlerinden faydalanmak için bizimle çalışabilirsiniz. Akdeniz Mühendislik ailesi olarak ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en doğru çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR