• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Akot Alüminyum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Akot

reklam logosu
  • firma instagram

Ferforje ve metal dekorasyon, fatsa alüminyum doğrama işlemleri ve cam balkon, korkuluk sistemleri gibi pek çok konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Akot alüminyum olarak bizler bünyemizde barındırdığımız pek çok çalışanımızla sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Uluslararası platformda hassas tolerans ve yüksek kalite ile alüminyum hizmeti sunan nadir firmalar arasında bulunmaktayız.

Ordu ferforje ve metal dekorasyon sektöründe geleceğin parlayan firması olarak bizler uzun yıllar bu sektörde elde ettiğimiz deneyimi güncel teknoloji ile müşterilerimize sunuyor ve kalitede bir numaraya yerleşmeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz esnek hizmet ve yaratıcı vizyonumuzla müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya gayret etmekteyiz. Firmamızın özellikle üzerinde durduğu ilkeleri arasında:

Dürüstlük Güven Kalite Ve uygun fiyatlı hizmet gelmektedir.

Müşterilerimiz her türlü alüminyum ihtiyaçlarını kısa sürede ve güven içerisinde elde edebilmektedirler. Tecrübeli ve uzman kadromuz sayesinde bürokratik engellere takılıp kalmadan hızlı ve kaliteli hizmeti elde edebileceksiniz. Alüminyum hizmetlerimizin yanı sıra işlemi tamamlanmış ürünlerimizle de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz. Duşa kabin, plise perde, sineklik, pvs, alüminyum korkuluk ve alüminyum doğrama gibi pek çok hizmeti uygun fiyatlarda bulabileceğiniz bir adres olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Sizler de firmamız hakkında kapsamlı bilgi edinebilmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Akot alüminyum ile kaliteli hizmet kısa sürede kapınıza gelsin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR