• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akpak Ambalaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :


reklam logosu
2000 yılı itibari ile faaliyete başlayan AKPAK AMBALAJ sektöre birçok yenilikler katıp kalite, hijyen, rekabetçi fiyata vermiş olduğu önemle kısa sürede sektörde yerini almıştır.AKPAK AMBALAJ sektöre hammadde tedariği ile girmiş ve şu an kullanılan birçok çok gıda ve kozmetik ambalajını da baskılı ve baskısız olarak firmalara sunmaktadır.İleri teknolojiye uygun baskı makineleri ile de matbaası olmayan firmalara da, fason baskı desteği vermektedir.
Akpak ambalaj üretim bantında ıslak mendil, kolonyalı mendil, hijyenik mendil, fişek şeker, stick şeker, küp şeker, tuz , kekik, pulbiber, karabiber, tarçın ve benzeri diger toz ve baharat gruplarının yanısıra ketçap, mayonez limon sosları zeytinyagı, narekşisi, krem, jöle ve benzeri gibi sıvı ürünlerininde paketlemesini ve dolumunuda tecrübeli kadrosu ile müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir.
Dolumunu ve paketlemesini yapmış oldugu bütün ürün gruplarını tamamen sertifikalı ve belgeli olarak hizmet vermektedir. Firmamız ayrıca iso belgelidir.
Ülkenin birçok bölgesinde bayileri olmasının yanında, ülke ihracatına da katkı sağlamaktadır. Hemen hemen dünyanın her yerine ihracat yapan firmamız başta ABD ve birçok AVRUPA ve ASYA ülkelerine ürün göndermektedir.
VİZYONUMUZ
Hızlı ve Güvenli Erişim
Eşit ve Optimum Doğal Kaynak Kullanımı.
Güvenli ve Sağlıklı Barınma
Sürdürülebilir Bir İş Takibi.
Kültürümüzün ve Yansımalarının Gelecek Nesillere Taşınması
MİSYONUMUZ
Çağdaş Proje Teknolojilerini En Etkili Ve Doğru Bir Şekilde Kullanarak, Kullanıcıların Fiziksel Kaynak Yönetimlerine Yardımcı Olan, Türkiye’de Bir Standart Oluşturmasına Katkı Vermeye Çalışan, Profesyonellerden Müteşekkil Bir Çatıda Sizlere Hizmet Vermeyi Misyon Olarak Benimsemektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR