• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aks Garaj Araç Koruma Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atakan Emin Balcı

Kişinin kendine ait olan her eşya ya da mal, mülk çok değerlidir. Bunların içersinde yer alan arabalar ise çok ayrı bir yere sahiptir. Hatta çoğu insan için aşktır bile denebilir. Arabaya bir eşya olarak bakamazlar, ona isim bile verirler. Her türlü bakımı asla ihmal etmeden en iyisini, en güzelini ve tabii bunları da en uygun fiyatlı olarak temin edebilmek isterler.

Bizler de bu derece tutkunu bile olunan arabaların ihtiyaçları ve bakımları konusunda sizlere yardımcı olabilmek için Bursa otomotiv sektörü içerisinde yerimizi aldık. Hizmetlerimiz içerinde iç – dış yıkama, detaylı iç temizlik, koltuk yıkama, yağ değişimi, motor temizleme, motor koruma, far – ampul değişimi, stop ampul değişimi, değerinde araç nakit alımı bulunmaktadır. Bütün bu hizmetleri işinde deneyimli, güzler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

En kaliteli ve güzel temizliği en uygun fiyata sizlere sunduğumuz işletmemizde farklı araç türleri için de hizmet vermekteyiz. Ayrıca sizler için oluşturduğumuz hesaplı paketlerimizden de istediğinizi seçerek uygun fiyata en iyi hizmeti alabilirisiniz.

Arabalar bizim tutkumuzdur. Bu sebeple işimizi severek ve açıldığımız ilk günkü motivasyonu hala içimizde taşıyarak özenle yapıyoruz. Gözünüzün arkada kalmayacağı, aldığınızda iyi ki sizi seçmişim hissi verecek en iyi temizliği ve bakımı sizlere sunmak için durmadan kendimizi yeniliyoruz. Arabalarını uygun fiyatlı ve en iyi hizmeti alabileceği yer arayan müşterilerimizi Bursa Nilüfer’deki Aks Garaj Araç Koruma Sistemleri işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR