• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksoylar Elit Dinlenme Tesisi

Adres :

Sarıca Mah.şehir Çiğil Mevkii Edremit Yolu Üzeri Coşkunlar Petrol Total Benzin İstasyonu No: 4 Balıkesir » İvrindi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Aksoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sadetkap1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 457 25 23

Whatsapp 2:

0 (546) 574 26 52

Dinlenme tesisleri seyahatlerin vazgeçilmezleridir. Bir taraftan seyahat etmek diğer taraftan ise yöresel lezzetlerin tadına varmak, yorucu yolculuk esnasında bir enerji tazelemek, yorgunluğu azda olsa atıp daha dinç ve enerjik şekilde yola devam etmek için dinlenme tesisleri eşsiz mekanlardır. Fakat bütün dinlenme tesisleri istediğiniz imkanları sizlere sunmayabilir. Kaliteli ve başarılı bir tesis, molanızı kısa süreli olmaktan çıkararak ömür boyu unutamayacağınız lezzetleri sizlerle buluşturmakla kalmaz seyahatlerinize, tatillerinize benzersiz bir konsept katar.

Balıkesir İvrindi’de faaliyet gösteren Aksoylar Elit Dinlenme Tesisi işletmemiz ile uzun yıllar önce böyle bir dokunuş için yola çıktık. Kurucu ilkelerimiz eşliğinde yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun ilgi gördük ve pek çok müşterimizle karşılıklı sadakat oluşturduk. Adeta her birinin yol güzergahında sıcacık bir yuva olarak konumlandık. Bununla birlikte başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve aha güzelini misafirlerimize sunmaya çabalıyoruz.

Balıkesir restaurant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor, bu zenginliklerimizi her geçen gün daha da arttırarak bütün damak zevklerine hitap etmeyi başarıyoruz. Ürünlerimizde hijyen olgusundan taviz vermiyor, en lezzetli menülerimiz yanında en sağlıklı menülerimizi de misafirlerimize takdim ediyoruz.

İşletme olarak her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli, güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş, sürekli kendilerini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyor, hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR