• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aktif Elektrik Aydınlatma Güvenlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mükremin Bakır

  • firma fb
  • firma instagram

Kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren Aktif Elektrik Aydınlatma Güvenlik birmilyonnokta.com bünyesinde hizmet veren başarılı isimler arasındadır. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla sizlere en profesyonel şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kayseri tesisat ve bakım onarım alanında hizmet veren firmamız elektrik arıza tamiri, yangın alarm sistemleri, pano kurulum, güvenlik kamerası, elektrik plan ve projesi, elektrik aydınlatma sistemleri, kompanzasyon panosu bakım ve onarımı, tesisat malzemeleri satışı, görüntülü diafon gibi daha pek çok hizmetini sizlere her zaman sunmaktadır.

Güvenliğiniz bizler için çok önemli. Sizler için son teknoloji güvenlik kameralarımızı evinize veya istediğiniz her yere kurulumunu yapıyoruz. Yangın alarm sistemleri ile, yangın çıkması durumunda alarm çalarak hayatınızı kurtarmanızı sağlıyoruz. En kaliteli görüntülü diafonlarımızla evinize gelen kişiyi kapıyı açmadan görmenizi ve güvenliğinizi sağlamanızı sağlıyoruz. Aydınlatma sistemlerimizle de istediğiniz yeri en iyi şekilde aydınlatıyoruz.

Sizler için daima son teknoloji ürünlerimizi sunuyoruz. Aldığınız ürünlerde bir sorun yaşamanız durumunda sorununuzu en kısa sürede hallediyor ve hizmetlerimizden memnun şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Bakım, onarım ve tamir yaparak her türlü ihtiyacınızda da yanınızda oluyoruz.

Sizler de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilir veya iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak ve sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler de bizi tercih ederek güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR