• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Dede Rafting Kahvaltı Restaurant

Adres :

Karabük Mah. Pelitdibi Küme Evleri No: 74/3 Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Tanrıverdi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 625 55 41

Whatsapp 2:

0 (536) 474 59 69

Ali Dede Rafting Kahvaltı Restaurant olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak bulunmaktayız. Yeme içme eğlence sektöründe bölgesel olarak en çok tercih edilen restoranların başında gelmekteyiz. Bunun en büyük sebebi konum itibarıyla son derece güzide bir manzaraya nazır bir restoran olmamız gelir. Restoranımız doğa işle iç içe ve su kenarında bir konumda bulunduğu için müşterilerimize hem temiz hava hem de lezzetli yemekler vaat ediyoruz. Hafta sonu kahvaltıları veya aile yemekleri fark etmez her halükârda memnun kalacağınız bir deneyim sizi beklemektedir. Restoranımızda lezzetli bir çeşitliliğin yanı sıra daha önce deneyimlemediğiniz bir manzara sizi beklemektedir.

Antalya restaurant sektörünün en çok rağbet gören firmalarından biri olmamızın yanı sıra müşterilerimiz açısından son derece uygun bir fiyat politikasına sahibiz. Bize özgü tariflerle hazırladığımız yemeklerimiz herkesin damak zevkine hitap edecek türdendir. Bu nedenle son derece yoğun bir taleple karşı karşıyayız. Bölgede yaygın bir üne sahibiz. Kaliteli hizmetimizin ve lezzetli yemeklerimizin bir tezahürü olarak müşterilerimiz her daim memnun bir şekilde restoranımızdan ayrılmaktadır.

Yöresel lezzetlerin birçoğunun bize ait yorumunun bulunduğu menülerimiz herkese hitap edecek cinstendir. En taze etleri kullanarak hazırladığımız et ürünlerimiz sizlere farklı bir deneyim yaşatacaktır. Ayrıca doğa ile ilişkili planlarda da uğrak noktalarından biriyiz. Hafta sonu gezilerinde veya kahvaltılarında müşterilerimiz için hazırladığımız birçok farklı ürünü ve lezzeti gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR