• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ali Oğulları Kasap Canlı Hayvan Alım Satım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Taner Sağun Mehmet Sağun

  • firma fb

Ali Oğulları Kasap Canlı Hayvancılık Alım Satım, besicilik ticareti ve tarım ürünleri konusunda en güvenilir online platformlardan biri olan birmilyonnokta.com'un bir parçası olarak, müşterilerine taze, lezzetli ve sağlıklı etler sunmayı ilke edinmiştir.

Canlı hayvan ticareti sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile mükemmellik ve güvenilirlik konusunda itibar oluşturmuştur. Şirket, et ürünlerini sürdürülebilir ve etik uygulamaları kullanan yerel çiftçilerden temin ederek, müşterilerinin yalnızca en taze ve en sağlıklı etleri almasını sağlıyor. İster birinci sınıf sığır eti, kuzu eti veya kümes hayvanı eti arıyor olun, Ali Oğulları Kasap Canlı Hayvancılık Alım Satım Ticaret Şirketi ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa ve kaynaklara sahiptir.

Özellikle sağlık bilincine sahip günümüz dünyasında sağlıklı ve sürdürülebilir gıda seçimlerinin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, etlerimizin en yüksek kalitede ve zararlı katkı maddeleri ve kimyasallar içermediğinden emin olmak için yerel çiftçilerle yakın işbirliği içinde çalışarak nicelikten çok kaliteye öncelik veriyoruz.

Türkiye çapında geniş bir canlı hayvan ticareti ağı erişime sahiptir. Bu, müşterilerimize birinci sınıf et kesimlerinden sosis, şarküteri ürünleri ve daha fazlası gibi özel ürünlere kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmamızı sağlar. Kalite, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyeti taahhüdümüzle gurur duyuyoruz.

Denizli hizmet sektörü, sağlıklı ve sürdürülebilir et ürünleri arıyorsanız Ali Oğulları Kasap Canlı Hayvancılık Alım Satım 'dan başkasına bakmanıza gerek yok. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağlıklı ve sürdürülebilir gıda seçimleri yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR