• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alim Rent A Car

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Halil Bey Bulvarı No 69/ B Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Dudu Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

haccem1978@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 474 30 53

Whatsapp 2:

0 (545) 474 30 52

Her geçen gün daha da kalabalıklaşan şehirlerde ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır. Hele ki iş imkanı açısından oldukça gelişmiş olan ve sürekli iş göçü alan metropol bir şehirde yaşanıyorsa bu durum daha da sıkıntılı bir hal almaktadır. Bu sebeple yoğun günlerde ya da bir yere gitmek için toplu taşıma kullanmak istemeyenlere araba kiralama imkanı ile ekstra kolaylık sağlanmaktadır.

Bizler de her türlü araba ihtiyacı konusunda kiralama kolaylığımız ile sizlere destek olabilmek için Muğla rent a car sektöründe sizlere hizmet veriyoruz. Birbirinden kaliteli ve en iyi model arabalarımızın bakımlarını düzenli olarak yapmakta ve asla ihmal etmemekteyiz. Sizlerin sağlığını her zaman bütün işlerimizin önceliğinde tuttuğumuz için bu konuda en ufak bir sıkıntı yaşamanızı istemiyoruz. Özellikle bizim yüzümüzden asla istemiyoruz. Bu sebeple de işimizin ciddiyetinin fakında olarak işini titizlik ile yapan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetinin en ön planda olduğu Alim Rent A Car işletmemizde amacımız sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti en uygun fiyata sizlere sunabilmektir. Sektöründe en iyi olma iddiamız ile çıktığımız bu yolda ilk günkü heyecan ve sevgi ile işimizi yapıyoruz. Gözünüzün arkada kalmayacağı ve rahatlık ile yola çıkabileceğiniz arabaları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı en iyi hizmete sahip olmak isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR