• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Alp Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Üstek

  • firma fb

Ankara elektrik elektronik sektöründe önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu kadar müşterilerimizin güvenliğidir. Elektrik hayatımızın her alanında yer almaktadır. Yapılan sistemler ve tamir işleri kaliteli olmadığı sürece her an çevreye zarar verebilir. Firmamız Alp Elektrik bunun bilincinde olarak çalışmaları kalite standartları içerisinde gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bugünden sonra da aynı şekilde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz ve değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunacağız.

Elektrik tesisatının kurulumu, tamiri ve bakımı firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Sizler için çeşitli avizelerimizle ve ledlerle hizmet vermekteyiz. Evinizde kullanabileceğiniz şıklıkta avizelerimizi tercih edebilirsiniz. Bunca çeşit arasında mutlaka size uygun modellerimiz bulunmaktadır. Aydınlatma sistemlerinin kurulumu ve bakımı yine firmamız tarafından özenle gerçekleşmektedir. Eviniz ve iş yerleriniz için elektrik tesisatı adına plan ve proje hazırlığı yapmaktayız. Bu plan ve projeleri teknolojiden de yararlanarak kaliteli biçimde gerçekleştiriyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve yılların kazandırdığı tecrübelerle çalışmalarımızı tüm kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Çalışmalarımızda hataya yer vermeden özenle ve dikkatle ilerliyoruz.

Çalışkan, azimli, yeniliğe açık, teknolojiyi takip eden, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. İş güvenliğini ön planda tutarak çalışma arkadaşlarımızın güvenliğini sağlıyoruz ve kalitemizden ödün vermiyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı sektördeki diğer firmalara göre daha uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. bu sayede kaliteli ve güvenilir çalışmaları uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR