• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altın Bıçak Çorba & Izgara Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rıfat Çukurbaş

reklam logosu
  • firma instagram

Altın Bıçak Çorba & Izgara Salonu olarak Konya Selçuklu’da faaliyet gösteren işletmemiz yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Ülkemiz mutfağının en güzel lezzetlerini, en özel lezzetlerini çorbasından ızgarasına, kebabından dürümüne, tatlısından salatasına her gün taptaze şekilde hazırlıyoruz. Bölgemizde eşi benzeri olmayan bir konsept ile çıktığımız yolda bizler kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve Konya’nın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekanlarından birisi haline geldik. Yine de hep daha fazlası ve daha iyisi için çalışıyoruz.

Konya restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bizler tamamen doğal malzemelerden hazırlanan ürünlerimizin hepsinin malzeme tedarikinden hazırlanış koşulları ve servisine kadar hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, tamamı marka, sertifikalı, tanınırlığı yüksek, güvenilir ve bilindik malzemelerini işletmemize dahil ediyoruz. Etlerimizin, et mamullerimizin seçiminde ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Altın Bıçak olarak siz değerli misafirlerimizi hem en lezzetli hem de en sağlıklı, güvenli ürünlerle buluşmanızı sağlıyoruz.

Altın Bıçak Çorba & Izgara Salonu olarak bizler yenilikçi, kaliteli, dürüst ve uygun fiyat avantajlı hizmet ilkesiyle çalışıyoruz. Sürekli hizmetlerimizi ve ürün gruplarımızı çoğaltıyoruz. Her damak zevkine hitap edebileceğimiz geniş bir ürün seçeneğiyle kapılarımızı açıyoruz. Geniş, ferah, hijyenik ve huzurlu bir mekânda sizleri ve sevdiklerinizi ağırlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR