• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altınordu Gaziantep Futbol Okulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Taner Günebakan

  • firma fb
  • firma instagram

Spor sektöründe hizmet veren Altınordu Gaziantep Futbol Okulu birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Dünyadaki en popüler spor olan futbol, dünyada 200’den fazla ülkede oynanmakta ve toplam oyuncu sayısı 250 milyondan fazla olmaktadır. Bu spor türü, Türkiye’de de son derece popülerdir. Bu spor dalında başarılı olmak isteyen kişilerle küçük yaşlardan itibaren ilgilenilmesi gerekmektedir. Bu alana ilgisi ve yeteneği olan çocukların doğru şekilde eğitim alması istenen bir durumdur. Bu noktada ise bu alanda kapsamlı eğitim sunan kurumlar devreye girmektedir.

Altınordu Gaziantep Futbol Okulu isimli kurumumuz, spor sektöründe tecrübe ve başarılarıyla bilinmektedir. Bünyemizde yer alan kadromuz, alanında güçlü deneyimlere sahip eğitmenlerden oluşmaktadır. İyi bir sporcunun erken yaşlarda ciddi eğitim alması gerektiği inancıyla çalışmalarımızı özenle yürütüyoruz. Kurumumuzda eğitim alan çocuklara kapsamlı spor faaliyetleri yaptırarak güçlü bir vücuda sahip olmalarına katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda ileri düzeyde futbol eğitimi vererek bu alandaki yeteneklerinin sürdürülebilir olmasını ve pekişmesini sağlıyoruz. Kurumumuzda eğitim alan sporcularımıza, uluslararası standartlarda imkânlar sunarak profesyonel futbolcu olmalarını hedefliyoruz.

Gaziantep spor sektöründe yer alan kurumumuz, sektörde başarılı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bünyemizde yer alan eğitmenlerimiz, alanında engin deneyimlere ve güçlü teknik bilgilere sahip oldukları için verdikleri eğitimin niteliği yüksek olmaktadır. Geniş imkânlarımız ve uzman eğitmenlerimizle öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkarıyor ve bunun güçlenmesi için çalışıyoruz. Altınordu Gaziantep Futbol Okulu olarak öğrencilerimizin hayatlarını şekillendirmede önemli bir konumda olduğumuzun bilinciyle yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR