• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altıntepsi Börek & Baklava

Sektör :

Yetkili Kişi :

Naim Daş

İstanbul Restaurant sektöründe ülkemizin tanınmış firmaları ile yarışır hale gelmek ve lezzetlerimizi tüm İstanbul halkına tattırmakta kararlıyız. Börek, pide, baklava, kadayıf, künefe ve tatlı çeşitlerimizin yanında sandviç, gözleme, tost ve diğer lezzetlerimizle de hizmetinizdeyiz. Ustalarımızın geleneksel yöntemlerle bugüne taşıdığı lezzetleri aynı tat ve farklı sunumlarla sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Yalnızca mideyi değil gözleri de doyuran görsel güzelliklerle hazırlanan ürünlerimiz son derece hijyenik ortamlarda özenle hazırlanmaktadır. İştah kabartan şerbetli tatlı çeşitlerimiz ve böreklerimiz ile bayramlarda, özel günlerde ve davetlerde misafirlerinize ağızlarına layık tatlarla ağırlayabilirsiniz. İşletmemiz usta ellerden çıkan muhteşem lezzetleri barındırmaktadır. Uğradığınıza pişman olmayacağınız restaurantımızdan sizleri damağınızda kalacak tatlı bir tat ve tatlı bir tebessümle uğurlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Personelimizin güler yüzlülüğü ve sağladıkları kaliteli hizmetten memnun kalacak, eşine az rastlanır ürünlerimizi keyifle tüketeceksiniz. Geleneksel Türk damak tadını yansıttığımız ürünlerimizde güvenilir ve tamamen doğal besin malzemeleri kullanılmaktadır. Kendi imalatımız olan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize eşsiz birer lezzet olarak sunmayı amaçlamaktayız. Bunun için kendimizi sürekli geliştirmekte ve geleneksel tadından ödün vermeden yeniliklerin peşinden koşmaktayız.

Tatlı canı çeken İstanbul’luların akıllarına gelen ilk markalardan biri olmayı, bu tatlı serüvende kaliteden ödün vermemeyi hedeflemekteyiz. Kalite ve ustalığın bir arada mükemmel bir sunumla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulduğu bu tatlı sanatına hayran kalacaksınız. Kalitede devamlılığı sağlamak adına siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerini her zaman dikkate almaktayız. Ustalarımızın maharetli ellerinde şekillenen lezzetlerimizi denemeye tüm İstanbul’luları bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR