• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Altunok Süt Ürünleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Altunok-mustafa Arslan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Fastfood sektöründe süt ve süt ürünleri satış hizmeti veren işletmemiz en kaliteli ve taze ürünlerin merkezi olarak müşterilerimize gönül rahatlığı ile tüketebilecekleri günlük doğal şarküteri ürünleri hizmeti veriyoruz. Sektörde yılların deneyimi ve tecrübesine sahip olan işletmemiz sağlıklı ve doğal yöresel lezzetler üreterek süt ürünlerinin en doğalını ve en lezzetlisini müşterileriyle buluşturuyor.

Balıkesir Altınok süt ürünleri İşletmesi olarak güvenilir, sağlıklı ve doğal süt ürünleriyle insanlarımıza sağlıklı ve kaliteli yaşam standardı elde etmelerini hedefliyoruz. Bölgemizdeki en verimli toraklarda yetişen besinleri eşsiz lezzetler olarak en sağlıklı ve en doğal haliyle müşterileriyle buluşturan firma olarak ürünlerimizi hijyenik bir şekilde modern tesislerimizde üretimini yapıyoruz.

Süt ve süt ürünlerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan işletmemiz, her türlü süt ürünleri satışının yanında soğuk sıkım zeytinyağı satışı da yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeden geleneksel ve modern süt ürünlerinin satıldığı firmamızda doğal gezen tavuk yumurtası, ev yapımı reçel ve köy peyniri gibi çiftlik ürünlerinin en doğal olanlarının satışı yapılmaktadır. Çiftlik ürünleri firması olarak müşterilerimize en kaliteli doğal ürünler hizmeti veriyoruz.

Karşılıklı güven duygusu ile hareket ederek müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize güvenle sofralarında bulundurabilecekleri son derece sağlıklı süt ürünlerini temin ediyoruz. Her koşulda müşterilerinin yanında yer alma prensibine sahip olan bir şarküteri firması olarak bütün bu hizmetlerimizi müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR