• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alyam Baby Spa Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birsen Alkan

Kocaeli Gebze’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Alyam Baby Spa Gebze yeni nesil uygulamaların adresidir. Bebekler hem anne babanın en özel varlıklarıdır. Bununla birlikte her bebek özeldir ve özelliklerinin keşfedilmesi, buna yönelik adımlar atılması, izlemeler yapılması gerekir.

Günümüzde bebeklerin konforu adına yapılabilecek birçok yenilik vardır. Bebeklerin konforu aynı zamanda ebeveynlerin konforu olduğu için ailelere bu alanda yardımcı olunmakta, yeni nesil terapiler ve tedavilerle hem bebeklerin hem ailelerin rahatlamaları sağlanmaktadır. Kocaeli sağlık sektöründe bizler bu boşluğu doldurmak amacıyla yola çıktık ve bugüne kadar danışmanlık merkezimizde pek çok ailemize yardımcı olmayı başardık. Aynı azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyor, pek çok farklı uygulamayı hayata geçiriyoruz.

Merkez olarak her biri alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, güler yüzlü, bebeklerle ilgilenmeyi seven bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz tamamen ihtiyaç odaklı dizayn edilmiş, bebek sağlığı ve güvenliğine dair her detayın düşünülmüş olduğu bir ortamda hizmet vermektedir. Çeşitli organizasyonlarla hem bebeklerin hem ailelerin eğlenmeleri, dinlenmeleri, öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Alyam Baby Spa Gebze merkezimiz bebek eğlence merkezi, baby spa merkezi, hidroterapi merkezi olarak hizmet vermektedir. Bebek masajı, emzirme danışmanlığı, bebek bakım eğitimi ve çok daha fazlası merkezimizde sizleri beklemektedir. Eşsiz fotoğraflar çekilen, fotojenik ortamlarda fotoğraf çekim hizmeti sağlanmaktadır. Bebeklere ve ailelerine dair bütün bu ayrıcalıklar en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR