• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Amir Vinç - Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Amir Uçkun

  • firma fb

Amir Vinç Oto Kurtarma ailesi olarak Aksaray yol yardım sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız için her zaman müşterilerimiz öncelik olmuştur. Biz, müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyor, çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte uyum içerisinde hareket ediyoruz. Disiplinli yapıya sahip olmamız sayesinde çalışmalarımız aksamıyor. Plan ve program doğrultusunda oluşturduğumuz düzen sayesinde çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Firma olarak iki alanda hizmet vermekteyiz. Bunlardan biri yol yardım hizmeti, diğeri ise vinç hizmeti oluyor. Aracınızla yoldayken herhangi bir sebepten dolayı yolda kalabilirsiniz. Aracınız kaza yapabilir, aracınızın motoru arızalanabilir veya lastiğiniz zarar görebilir. Bu gibi durumlarda alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekibimizle iletişime geçtiğiniz zaman ekibimiz adresinize kısa sürede gelecek ve aracınızla sizi oradan alacaktır. Eşya taşıma için asansörlü araca ihtiyacınız olursa firmamızdan temin edebilirsiniz. Şoför eşliğinde hizmetinize sunulan araçları günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Tam donanımlı firmamızda bulunan araçlar düzenli olarak bakımdan ve onarımdan geçmektedir. Böylelikle araçlarımız çalışma sırasında çalışmaların aksamasına neden olmuyor.

Firma olarak çalışmalarımızı kalitemizden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına uygun fiyatlı kaliteli çalışmalar düzenlemeye devam edeceğiz. Sizler de bu alanda alacağınız hizmet için firmamızı güvenle tercih edebilir, çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR