• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anatolia Veteriner Kliniği

Adres :

Demircilerardı Mah .buğday Pazarı Sok. No: 21 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Mustafa Gürbüz

E-Posta Adresi :

muhammedmustafagurbuz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 651 81 40

Whatsapp 2:

0 (554) 732 78 28

Whatsapp 3:

0 (533) 263 53 99

Sivas veteriner hizmetleri denilince akla gelen bir klinik olarak evcil hayvanlarınızın sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamalarla hizmet veriyoruz. Koruyucu hekimlik uygulaması kapsamında aşılamalarımız ile evcil hayvan sağlığı için ilk adımı atıyor, kontrollü üreme için kısırlaştırma hizmeti veriyoruz. Klinik hizmetlerimiz kapsamında tedavi hizmetleri de yer alıyor.

Başka hayvanlarla ve insanlarla yoğun teması bulunan kedi ve köpeklerin kendilerindeki hastalığı başka bir hayvan ya da insana bulaştırmadan önce hastalıklara karşı koruma altına alınması büyük önem taşıyor. Aynı durum evcil hayvanların bir başka hayvandan hastalık kapmaması için de geçerli. Bu nedenle kliniğimizde temel hizmetlerimiz arasında aşı uygulamaları önemli bir yer tutuyor.

Evcil hayvan üremesi kontrol altına alınmadığı takdirde bakım ihtiyacı karşılanamayan kedi ve köpeklerin sokağa bırakılması gibi bir riski de bünyesinde barındırıyor. Bu nedenle evcil hayvanını kısırlaştırmak isteyenler için kliniğimizde hijyenik ve uygun koşullarda bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Hayvan suni tohumlama işlemi de kliniğimizde gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaların bir başka boyutunu oluşturuyor.

Klinik hizmetlerimizin önemli bir ayağı da bakım ve tedavi hizmetlerinden oluşuyor. Aşıları düzenli yapılsa da bakımları ihmal edilmese ve sağlıklı beslenseler de evcil hayvanlar zaman zaman hastalanabiliyor ya da kaza gibi travmalara maruz kalabiliyor. Bu tür durumlarda vakit kaybedilmeden gerekli müdahalenin yapılması ve uygun tedavinin planlanarak uygulamaya geçirilmesi hususunda da gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR