• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Anka Oto Yıkama ve Uygulama Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülsemin Daban

  • firma fb
  • firma instagram

Araçlarımız en kıymetli varlıklarımızdan birisidir. Maddi ve manevi değerlerinden dolayı onların bakımını en iyi şekilde yapmak isteriz. Üstelik bakımı, temizliği yapılan araçların sadece görünümü değil sürüş keyfi ve yolculuk konforu da artar. Her ne kadar kendi imkânlarımızla bir noktaya kadar temizlik ve bakımlarını yapsak de bir noktadan sonra işi uzmanına bırakmak gerekir. İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olan Anka Oto Yıkama ve Uygulama Merkezi firmamız işte tam da aradığınız profesyonel bakım ve yıkama hizmetini sunmaktadır.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet veriyoruz. En yeni teknoloji ve en ileri donanımla kurmuş olduğumuz iş yerimizde araçlarınızın ihtiyacı olan bütün bakım ve temizlik uygulamalarını yapıyor, güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyetle bütün işlerimizde özveriyle çalışıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda sizlere en iyiyi sunuyoruz. Araçlarınızın temizliğine dair aradığınız bütün uygulamaları hayata geçirerek benzersiz bir hizmet deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Firma olarak sizlere en iyiyi verme adına alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin eğitimine büyük önem veriyor, en son çözümleri başarıyla hayata geçirebilmelerini sağlıyoruz. Güler yüzlü hizmeti temel aldığımız çalışmalarımızda seramik kaplama, boya koruma, cam filmi, göçük düzeltme, motor yıkama, telefon aksesuar çeşitleri, oto aksesuar çeşitleri, deri koltuk temizleme, iç dış detaylı temizlik, pasta cila ve çok daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR