• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ankara Kolicim

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erhan Nayan

  • firma tw
  • firma instagram

Gündelik hayatta eşyalarımızı koymak için veya daha birçok sebeple kutu, koli gibi şeyleri sıklıkla kullanırız. İşte bizde sizin ihtiyaç duyduğu bu koli ve kutuları üretmekteyiz. Birçok boyda ve şekilde çeşitli koli ve kutularımızla Ankara Kolicim olarak hizmet vermekteyiz.

İnsanlar bir yerden başka bir yere taşınırken eşyalarını kolilere koyar ve taşır. Bu onlara kolaylık ve rahatlık sağlar. Böylece bir sürü eşyayı zorlanmadan taşırız. Ya da marketlere yiyecek, içecek veya tatlı çeşitleri kolilerle beraber gelir. Aslında pek farkında olmasak bile koli ve kutuları günlük hayatta her yerde görmekte ve kullanmaktayız.

Ankara ambalaj olarak hizmet vermekte olup her türlü durumda ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere çeşitli koli ve kutu siparişi verebilirsiniz. Bir restoran, bir hamburgerci ya da bir pizzacının sahibi olabilirsiniz bu pizza ve hamburgerler yapıldıktan sonra kutula konup müşterilere götürülmektedir. İşte bizde bu pizza ve hamburger kutularının yapımını sağlamaktayız. Amacımız sizlere yardım olmak hayatınızı kolaylaştırmaktır. Her çeşit şekil ve desende kutularımız mevcuttur.

Öncelikle ayakkabı kutusu, yedek parça kutusu, hamburger kutusu, pizza kutusu, kargo kutusu, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde aldığınız ürünün gönderilmesi için kutular, gıda kutuları gibi daha birçok çeşit kutu seçeneğimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda özel ölçü koli üretimimiz olmaktadır. Yine sizin isteğiniz doğrultusunda koli ve kutu tasarımları yapılmaktadır. Ambalaj, streç ve bant ve çeşitli ihtiyacınızı karşılayacak ürünlerimizde mevcuttur.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR