• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Tercüme Büroları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cansu Yolcu

CNS Tercüme

olarak ankara tercüme büroları,ankara en iyi tercüme büroları,ankara en yakın tercüme büroları,ankara pasaport tercümesi,ankara pasaport tercüme hizmeti,ankara vize tercümesi,ankara vize tercüme hizmeti,ankara hukuki tercüme,ankara hukuki tercüme hizmeti,ankara sözleşme tercümesi,ankara sözleşme tercüme hizmeti,ankara akademik tercüme,ankara akademik tercüme hizmeti,ankara medikal tercüme,ankara medikal tercüme hizmeti, vb. hizmetler vermekteyiz.

Tercümanlık sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi, kimi durumlarda inisiyatiflerin alınması ve bu inisiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

CNS Tercüme firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde inisiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Her dilden alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından ve talep edilirse Noter tasdikli olarak dokümanların yazılı tercümesi ve sözlü tercüme alanında sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından başarılı şekilde sunulmaktadır. Ticari, akademik, hukuki, edebi, medikal, bilişim ve benzeri alanlara ait dokümanlar ve diploma, vize, pasaport gibi belgelerin hatasız çevirisi konusunda sizlerden ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonra da bu hizmetlerimizin başarılı şekilde sürdürülmesi için çalışmaktayız. Kaliteli tercüme ve zamanında teslim anlayışıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR