• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Net Tekstil

Adres :

Hükümet   Caddesi 1. Sokak No: 40/b Muratpaşa Antalya Antalya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yörük - Ümran Yörük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

netbyali@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 781 11 33
Antalya Net Tekstil namı diğer Net by Ali ülkemizin gözde şehirlerinden Güzel Antalyamızın en iyi damatlık ve erkek giyim firmalarından birisidir.
Firma sahibi Ali Yörük sektörde çok uzun yıllar içinde edindiği tecrübeyi müşterileri ile paylaşıyor. Müşterilerine sunduğu güleryüzlü hizmet ile zaten bir adım önde olan Net Tekstil aynı zamanda mağazasında bulundurduğu ürünlerin de en iyisi olmasına çok dikkat ediyor.
Torres ve Havan gibi ülkemizin uluslarası arenada ün yapmış damatlık markalarının yanı sıra Pierre Cardin ürünlerini de Net Tekstil de bulmak mümkün.
Katıldığı her fuarda ürünleri ile yoğun ilgi gören Net Tekstilde herkese uygun fiyatları bulmak da mümkün.
Ülkemizde uzun yıllardır gelin kızlarımızın seçimlerine önem verilmiş ama damatlık seçiminde baylardan çok fazla talepler gelmemiştir. Ancak günümüz erkeği artık giydiği kıyafetin ve tarzının farkındadır. Bu farkın dalık Erkek giyim satan firmaların da kendilerini yeniden gözden geçirmelerine sebep oluşturmuştur.
İşte Net Tekstil in farkı burada ortaya çıkmıştır. Genç yaşta edindiği tecrübe ve ileri görüşlülüğü ile Ali Yörük Türk erkeğindeki değişimin çok önceden farkına varmış ve günümüz şehir erkeğinin tarzını mağazasında yansıtmaya başlamıştır. Yeni evlenecek ten Kayın peder olacağa kadar her yaşta erkeğin tarzına uygun ürünleri burada bulmak mümkündür.
Sloganımızı şık erkeğin tek adresi Net Tekstile uğramadan hiçbir erkek giyinmeyecek olarak belirledik. Bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Sizin mutluluğunuz bizim de mutluluğumuz olacaktır.
Antalya Net Tekstil

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR