• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Arıcı Detailing

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bakır Arıcı

reklam logosu
  • firma instagram

Arıcı Detailing birmilyonnokta.com ayrıcalıklarından ve olumlu katkılarından faydalanan firmalardan biridir. Kullandığımız veya sahibi olduğumuz araçların maddi değerleri yanında manevi değerleri bir tür yaşanmışlıkları vardır. Her birey aracının temiz ve bakımlı gözükmesi için elinden geleni yapmaktadır fakat günümüz teknolojisinde gelişmekte olan birçok sektör gibi araç bakım sektörü de epey ilerlemiş ve yayılmıştır. Araçlarınızın detaylı bakıma olan ihtiyacını firmamız aracılığıyla güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Antalya otomotiv sektöründe kendi alanımıza uygun firmamızla birlikte yerimizi aldık ve siz kıymetli müşterilerimizi beklemekteyiz. Motor bölümü bakımı, deri temizliği, nano teknoloji boya koruma uygulaması, jant temizliği, far parlatma, pasta cila, oto yıkama, detaylı koltuk temizliği gibi birçok işlem uygulamalarımız bulunmaktadır. Aracınızı ilk satın aldığınız gün olduğu duruma getirilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Sizlere uygun fiyatlı, kaliteli ürünlerimizle, işinin uzmanı olan çalışanlarımızla birlikte sunduğumuz değerli hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Herkes oto bakımı yapar fakat bizim firmamız bir başkadır. Aracınız hayatınızın bir parçası durumunda bizler de bu durumu en iyi bilenler olarak onlara en kaliteli bakımları yapmaktayız. Araçlarınızı bizim yaptığımız işlemlerden sonra kullanmaya başladığınızda yeni bir araç almış hissi yaşatmaktayız.

Sektörümüzde olan gelişmeleri yakından takip ederek sizlere kendi katkılarımızla sunmaktayız. Sadece araçlarınızın dış yıkamasında kullanılan malzemeler bile önemlidir. İşimizde ve alanımızda en iyisi olduğumuzu düşünüyor ve inanıyoruz. Sizlerin destekleriyle daha da ilerlemeyi planlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR