• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frankie's

Adres :

Turunç Mah. Mehmet Ali Çelik Caddesi No: 7 D: Z Turunç Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahrettin Akmısır

E-Posta Adresi :

frankymsr_67@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 821 33 35

Ülkemizde yaz tatili denildiğinde akıllara ilk olarak Akdeniz ve Ege bölgesinin o sıcacık iklimi ve eğlenceli akşamları gelir. Birçok insan da bu yüzden yaz tatilinin gelmesini ve o eğlenceli günlerin keyfini çıkaracağı günleri bekler. Biz Muğla Marmaris’te yaz kış fark etmeksizin sunduğumuz kaliteli ve nitelikli hizmetler sayesinde pek çok şehirden hatta ülkeden misafirimizi ağırlıyoruz.

Muğla eğlence sektöründe yer alan işletmemiz, uzun zamandır sürdürdüğü başarılı çalışma hayatını tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurduğu çalışma yöntemlerine borçludur. Biz işletmemizde bizi tercih eden müşterilerimize her anlamda güzel zaman geçirmelerini sağlayacak hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Güler yüzlü ve bilgili çalışma arkadaşlarımız sayesinde de bu hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

İşletmemizde alkollü ve alkolsüz kokteyllerin yanı sıra sunduğumuz lezzetli ve geniş menümüz sayesinde de akşam eğlencelerini işletmemizde geçirmeniz için bir neden daha sunmuş oluyoruz. Her kesimden ve ülkeden sahip olduğumuz müşteri profilimiz sayesinde, adından sıkça söz ettiren ve alanında örnek bir işletme olmayı hedefleyen Frankie’s ailesi olarak her zaman daha iyi hizmeti hedefliyoruz.

Sizler de hem aileniz ya da arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçireceğiniz ve samimi atmosferi sayesinde tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz bir işletme arayışında iseniz, sizlere memnuniyetle hizmet sunacağız. Sıcak ve samimi atmosferimizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz ve hizmetimizden memnun kalacağınız konusunda hiçbir kuşkunuz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR