• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Armağan Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Tambulut

İnsanlar olarak hediyeleşmek ve sevdiğimiz kişilere vermiş olduğumuz değeri göstermek için eşsiz ve onu değerli hissettirecek küçük sürprizlerde bulunmak istemekteyiz. Basit satın alınan hediyelerden ziyade özenilmiş ve ince bir şekilde düşünülerek hazırlanmış olan hediyeler daha çok değerli hissettireceği için bu konuda gerekli profesyonel desteğin alınarak sürecin ilerletilmesi hedefe daha doğru şekilde ulaşılmayı sağlayacaktır. Bizler Armağan Bahçesi olarak sizlere bu süreçte profesyonel bir destek sağlamakta, taleplerinizi özgün içerikler ile yerine getirmekteyiz.

Armağan Bahçesi olarak İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel desteği sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, özgün, kişisel, etkileyici, ince detaylara sahip ve uygun fiyatlar ile sizlere sunulan hizmetler neticesinde İstanbul alışveriş alanında halkımız tarafından tercih edilen özel ve seçkin bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin verilmesi adına büyük emek ve çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin hayalinizdeki ince detayları içeren ve sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişinin nelere sevdiğini bizlere aktararak gerekli hediyenin en uygun şekilde tasarlanmasını sağlamaktayız. Özgün ve kişisel bir şekilde tasarlamış olduğumuz hizmetler kapsamında sizlerde bizleri tercih ederek, farklı bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Armağan Bahçesi olarak bu profesyonel süreci sizlere sağlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR