• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Armağan Garden

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Armağan Mustafa Uzun

  • firma fb
  • firma instagram

Güzel bir işletmede nezih bir ortamda şehrin stresinden uzak ve çok daha rahat bir yemek için daha farklı mekanları tercih etmeniz gerekebilir. Özellikle İzmir gibi kalabalık ve büyük bir şehirde yaşıyorsanız, biraz şehir dışına uzanarak çok daha elit bir mekanda akşam yemeklerini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Örneğin İzmir Torbalı ilçesinde yer alan Armağan Garden olarak sizlere çok özel ve nezih bir restaurant kültürü ile hizmet veriyoruz.

Armağan Garden işletmesi olarak İzmir restaurant kültürü içerisinde çok özel bir işletme olmamız sayesinde kendin pişir kendin ye, sıcak ızgara servisi ve kahvaltı hizmetleri gibi birçok farklı imkanı sunuyoruz. Örneğin, güzel bir hafta sonunda ailenizle birlikte açık büfe kahvaltı veya serpme kahvaltı imkanına ulaşmak için bir gününüzü işletmemize ayırabilirsiniz. Keyifli bir aile köy kahvaltısı sayesinde çocuklarınızla güzel bir gün geçilerek kendinize katkı sunabilirsiniz.

Öğlen ve akşam yemekleri için bir piknik havasında açık havada ve serin serin bir sofra etrafında toplanmak için işletmemiz ayrı bir avantaj sunmaktadır. Onlarca çeşit et ürünü sayesinde sunduğumuz keyifli menüler özel bir sofra oluşturmanız için rahatlık sağlıyor. Bir aile restoranı olarak toplu yemek organizasyonları, kır düğün organizasyonları ve sünnet organizasyonları gibi noktalarda da çok özel bir şekilde tercih edilen işletmeler arasında bulunuyoruz. Bu sayede bir aile lokantası olarak, İzmir halkının aradığı kaliteyi uygun fiyatlarla 365 gün sizlere sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR