• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asante Estetik ve Güzellik Merkezi ( Manavgat Buz Lazer Epilasyon Salonu )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Pınar Topçu - Tuğçe Yürükaslan

reklam logosu
  • firma instagram

Asante Estetik ve Güzellik Merkezi ( Manavgat Buz Lazer Epilasyon Salonu ), Antalya güzellik merkezi alanında faaliyet sürdüren, bir yandan da ülkemizin en seçkin işletmelerini bir araya getiren birmilyonnokta.com platformunda da dikkat çekmektedir. Farklı bakım kürlerinin uygulandığı işletme, başta bölgesel zayıflama olmak üzere, farklı masaj ve epilasyon hizmetleriyle müşterilerine kapılarını açmaktadır.

Manikür ve pedikür, kadınların yalnızca görünümleri açısından değil, el ve ayak sağlıkları açısından da çok önemli bir uygulama olup, özellikle sık sık topuklu ayakkabı giyen kadınlar için çok önemlidir. Uzun vadede ayak tırnaklarının biçimlerinin bozulmalarının engellenmesi ve ellerin zarafetlerini korumaları açısından çok önemli olan manikür ve pediküre hak ettiği önemin verilmesi şarttır. Bu alanda uzman olan personelleriyle Asante Estetik ve Güzellik Merkezi ( Manavgat Buz Lazer Epilasyon Salonu ) müşterilerine hem şıklık hem sağlık konusunda hizmet vermektedir.

Kişiye özel bölgesel zayıflama çözümleriyle müşterilerinin istedikleri forma hızlı bir biçimde kavuşmasını sağlayan işletme, G5 masajı ve cilt bakımı işlemleriyle yakalanan formun daha da dikkat çekici ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını da sağlamaktadır. Ciltte kırışıkların giderilmesi, siyah noktalardan arındırılması, buz lazer ile acısız epilasyon işlemleri başta olmak üzere, kirpik lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj uygulamaları ve kalıcı oje uygulamaları ile müşterilerinin güzelliklerine güzellik katmaktadır. Manavgat’ta müşterilerine kapılarını açan işletme, güzellik ve kişisel bakım adına bütün hizmetlerin en yüksek kaliteyle bulunabildiği ender güzellik merkezlerinden biridir.

manavgat buz lazer epilasyon,manavgat buz lazer epilasyon salonu,manavgat buz lazer epilasyon işlemleri,manavgat alo buz lazer epilasyon,manavgat lazer epilasyon,manavgat lazer epilasyon salonu,manavgat lazer epilasyon fiyatları,manavgat lazer epilasyon hizmeti,manavgat lazer epilasyon merkezi,manavgat bölgesel incelme,manavgat bölgesel incelme işlemleri,manavgat bölgesel incelme uygulaması,manavgat bölgesel incelme fiyatları,manavgat bölgesel incelme merkezi,manavgat bölgesel zayıflama,manavgat bölgesel zayıflama işlemleri,manavgat bölgesel zayıflama merkezi,manavgat bölgesel zayıflama salonu,manavgat g5 selülit masajı,manavgat g5 bölgesel incelme masajı,antalya manavgat buz lazer epilasyon,antalya manavgat buz lazer epilasyon salonu,antalya manavgat buz lazer epilasyon işlemleri,antalya manavgat alo buz lazer epilasyon,antalya manavgat lazer epilasyon,antalya manavgat lazer epilasyon salonu,antalya manavgat lazer epilasyon fiyatları,antalya manavgat lazer epilasyon hizmeti,antalya manavgat lazer epilasyon merkezi,antalya manavgat bölgesel incelme,antalya manavgat bölgesel incelme işlemleri,antalya manavgat bölgesel incelme uygulaması,antalya manavgat bölgesel incelme fiyatları,antalya manavgat bölgesel incelme merkezi,antalya manavgat bölgesel zayıflama,antalya manavgat bölgesel zayıflama işlemleri,antalya manavgat bölgesel zayıflama merkezi,antalya manavgat bölgesel zayıflama salonu,antalya manavgat g5 selülit masajı,antalya manavgat g5 bölgesel incelme masajı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR