• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aşçıoğlu Kebap Salonu 3

Adres :

Terme Caddesi Kuşdili Mahallesi (coffemania Yanı) Azimli Ap. No/40 Merkez/kırşehir Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Tunç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ascioglu6740@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 742 98 37

Yemek lezzetleri ve kültürü açısından çok zengin bir geçmişimiz bulunmaktadır. Bu yüzden farklı damak tatlarına ait birçok farklı lezzet ile Türk mutfağını dünyaya tanıtmaktayız. Bu lezzetler içerisinde önemli bir yeri bulunan kebap lezzeti de önemli kültürel yemek tatlarımız arasında yer almaktadır. Bizlerde Aşçıoğlu Kebap Salonu 3 olarak bu kültürel lezzetimizi yaşatmak ve dünyaya duyurmak için profesyonel düzeyde hizmetler sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile salonumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Aşçıoğlu Kebap Salonu 3 olarak Kırşehir ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler, profesyonel hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar neticesinde Kırşehir restaurant alanında halkımız tarafından beğenilerek tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha kaliteli ve yüksek standartlı hizmetler vermeye çalışmaktayız.

Şubemizde sizlere şiş kebap, ekmek arası, porsiyon sunum gibi birçok farklı şekilde ürün sunumu yapmaktayız. Bu ürünleri sizlere hazırlarken kaliteli malzemeler ve ürünler kullanmaktayız. Etlerimizi belirli bir kurumdan temin ederek güvenilirlik konusunda sorunlar yaşamamaktayız. Profesyonel hizmet sunan, tecrübeli çalışan kadromuz sayesinde de en kaliteli, en lezzetli ve en doğal kebapları hazırlamaktayız.

Sizlerde kebap yemek isterseniz Aşçıoğlu Kebap Salonu 3 olarak bizleri tercih edebilir ve yüksek kaliteli, güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aşçıoğlu Kebap Salonu 3 olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, restoranımıza yeniden bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR