• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Deri Direksiyon

Adres :

Balıkyolu Mahallesi Amasyalılar Caddesi 508. Sokak No: 3 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Kibar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

musa-kibar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 554 85 55

Whatsapp 2:

0 (530) 554 85 55

Direksiyon, bütün araçların temel parçalarından birisidir. Ölçüleri, ebatları, güçleri fark etmeksizin bütün hâkimiyet direksiyonlar sayesinde sağlanır. Üstelik çoğu kişinin araçla temas ettiği tek nokta direksiyondur. Sistemin, işleyişin nasıl olduğu düşülmeden direksiyon başına geçilir ve sürüş keyfi yaşanır. Bütün bu kullanım yoğunluğundan dolayı da direksiyonlar zamanla aşınır, yıpranır. Kimi zamansa ani bir darbe, çizik, kesik direksiyonlarda arıza oluşturur. Direksiyonlarda oluşan yıpranmalar, çizilmeler sadece direksiyonların, araçların estetiğini bozma aynı zamanda tutuş ve sürüş konforunu da etkiler. Bu durumda yapılması gereken bakım yapmak, gerekiyorsa kaplama yapmaktır. Bütün bunlar uzmanlık gerektiren, özel ekipmanlarla hassasiyetle yapılması gereken işlerdir. İstanbul Esenyurt’ta hizmet vermekte olan Asel Deri Direksiyon firmamız yıllardır profesyonel çözümler üretiyor.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulunduruyor, kusursuz çözümler üretmek için çalışıyoruz. Her müşterimizin ayrıcalıklı olduğunun bilinciyle en iyi hizmeti sunuyor, her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlarla şaşırtmaya devam ediyoruz.

Alanında uzman, tecrübeli ve yetişmiş personellerimizle araç marka ve modeli fark etmeksizin direksiyonlara dair çözümler üretiyoruz. Suni deri direksiyon kaplama, deri direksiyon kaplama, alkantra direksiyon kaplama, direksiyon boyama, kılıf dikimi, süet direksiyon kaplama ve çok daha fazlasını tercihe sunuyor, kaliteli, uzun ömürlü uygulamalarımızla araçların estetiğini ve zarafetini çok daha yukarılara taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR