• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asia Temizlik

Adres :

Teknik Yapı Concord Yumurtacı Abdi Bey Cad. 1. Etap A Blok No : 1 Fikirtepe /kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hilal Almasova

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asiatemizlik@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (532) 425 53 82

Temizlik, hayatın temelidir. İnsan sağlığı ve yaşamın devamlılığı için temizlik şarttır. Her nerede bulunursanız bulunun mekanlarınızın, eşyalarınızın belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Fakat temizlik son derece yorucu, yıpratıcı ve uzmanlık gerektiren bir iştir. İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Asia Temizlik firmamız ile bizler uzun yıllardır uzmanlığımızı sizlerle buluşturuyor, benzersiz yaşam alanlarına kavuşmanız için sizlere pırıl pırıl bir dünya sunuyoruz. Önceliği daima sizin memnuniyetinize veriyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, isteklerinizi göz önünde bulundurarak her seferinde beklentilerinizin üzerinde sonuçlarla sizleri şaşırtıyoruz. Yıllardır ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilimizi her geçen gün daha arttırmanın haklı gururunu yaşıyor, bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen temizlik firması konumunda bulunuyoruz.

İstanbul hizmet sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak çok geniş yelpazede hizmet veriyor, hizmet seçeneklerimizi her geçen gün arttırıyoruz. Temizlenmesi gereken her neresi olursa olsun bir telefon mesafesinde yer alıyor, yaşamınızı şenlendirmeye gayret gösteriyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, temizlikten hoşlanan, güler yüzlü hizmeti esas alan bir kadroya sahibiz. Dinamik kadromuzla fark yaratıyoruz.

Asia Temizlik olarak kaliteden taviz vermiyoruz. İnsan ve çevre sağlığına zararsız, marka değeri olan, sertifikalı temizlik ürünleri kullanıyor, her yüzeyde en uygun temizlik ürünleri tercih ediyoruz. en son teknolojiye sahip temizlik makinaları ve ekipmanlarıyla uygulamalarımızı yerine getiriyor, hijyen sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR