• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Restaurant & Camping

Adres :

Ihlara Vadisi Belisırma Köyü Yolu Aksaray » Güzelyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Aslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 806 83 76

Üstün lezzetli tatları ve Ihlara vadisinin doğa harikası ortamı ile benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlayan Aslan Restaurant & Camping birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Yeme içme sektöründe salgın hastalıkların etkisi sebebiyle çeşitli değişimler meydana gelmiştir. Bunlardan şüphe yok ki en önemli olanlarından biride doğa ile iç içe olan nispeten daha temiz ve nezih ortamlardır. Açık hava ve şehirden uzak bir mekân hem psikolojik açıdan, hem de bedensel açıdan rahatlamanıza sebebiyet verecektir.

Aksaray restaurant ve yeme içme sektöründe sizleri eşsiz hizmetlerle buluşturan Aslan Restaurant & Camping en kaliteli lezzetleri en bütçenizi aşmayacak en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliği ile asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız bir hizmet deneyimi için Aslan Restaurant & Camping aile mekânımıza bekliyoruz. Ağırladığımız misafirlerimizin referansları ve müşterilerimizin genelinden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde sektörde her geçen gün büyüyerek güçleniyoruz.

Ihlara vadisinin eşsiz doğası eşliğinde güzel bir köy kahvaltısı yapabileceğiniz Aslan Restaurant & Camping ailecek tercih edebileceğiniz konforlu bir mekân olarak sizlere hizmet vermektedir. Belisırma Alabalık tesisleri sizleri en taze lezzetleri sunmaktadır. Fırında bol kaşarlı köy mantarı, parmak ısırtan saç kavurma, serpme en özel kahvaltıcı çeşitleri gibi birbirinden özel yiyeceklerle sizleri lezzet şölenimize davet ediyoruz. Sizde Aslan Restaurant & Camping hizmetlerini seçin ve doğanın içinde lezzetin doruklarındaki yerinizi önceden ayırtın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR