• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asma Optik

Adres :

Sultanmurat Mh. Sultan Murat Cad. No: 127/a Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Ceylan

E-Posta Adresi :

a_s_cyln@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 299 06 98
Asma Optik firma olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz.
Optik sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.
Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Asma Optik firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR