• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Asor Cafe - Cağ Kebabı Serpme Kahvaltı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Karatoprak

  • firma fb
  • firma instagram

Asor Cafe Cağ Kebabı Serpme Kahvaltı olarak herkesin en güzel yemekleri yiyebilmesi en kaliteli malzemeler ile en güzel ürünleri sizler için sunuyoruz. Doğal malzemelerimiz ile sizler için hazırladığımız yemekleri denemeden yemek yedik demeyin. Balıkesir restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu tecrübe ve bilgili çalışanları ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Firma olarak geniş yiyecek çeşitlerini sizler için sunuyoruz. Menümüz içerisinde en çok tercih edilen yemekler arasında cağ kebabı ilk sıralarda gelir. Erzurum ve çevresinde çok fazla bilinen cağ kebabını sizler için özenle hazırlıyoruz. Etin en yumuşak ve lezzetli kısmı özel sosları ile hazırlanır. Yatay şekilde odun ateşinde pişirilen cağ kebabı yiyebileceğiniz en lezzetli et yemeği olarak sizler için sunulmaktadır. Kurmamış ve lezzetini kaybetmemiş olan etleri cağ kebabı şeklinde mutlaka denemelisiniz. Menümüz içerisinde farklı kebap seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Adana, Urfa, tavuk şiş ve köfte gibi kebap seçeneklerimiz ile lezzetli şekilde karnınızı doyurabilirsiniz.

Fast food seçeneklerini tercih eden müşterilerimiz için özel seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Hamburger, pizza ve tost seçeneklerimiz arasından istediğinizi seçerek tadabilirsiniz. Doğal malzemelerden özenle hazırlanan fast food seçenekleri ile lezzetten kaybınız olmadan açlığınızı yatıştırabilirsiniz. Kahvaltıya önem veren müşterilerimiz için serpme kahvaltı olanağımız bulunmaktadır. Onlarca çeşit kahvaltılık ürün ile yapacağınız lezzetli kahvaltılar ile güne sağlıklı şekilde başlayabilirsiniz. Güzel ve lezzetli bir yemek isteyen tüm müşterilerimizi her öğünde restaurantımıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR