• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Assos Stone House İnşaat

firma adresi

Adres :

Ümmühan Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 3 Çanakkale » Ayvacık
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sercan Avseren
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 454 81 17

reklam logosu
  • firma instagram

Çanakkale ilinde hizmet veren Assos Stone House İnşaat birmilyonnakta.com üyelerinden bir tanesidir. Sunduğumuz hizmetin insanlar açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyoruz. İnsanlar her zaman evlerinin gözlerine hoş gözükmesini isterler. Görsellik çok önemli bir etkendir. Biz de bu aşamada insanların evlerinin iç dizaynlarını tam istedikleri güzellikte yapmakta ve insanlara evlerindeyken çok büyük bir güzellik ve mutluluk sağlamaktayız. Sizlerin kataloglarımızdan seçeceğiniz modelleri, tasarımları tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından inşa etmekte ve gözlerinize çok güzel gelecek şekilde tasarlamaktayız.

Sunduğumuz hizmet herkes tarafından yapılabilecek bir hizmet değildir. Hizmeti yapacak olan ustaların mesleklerinde tecrübeli ve deneyimli olmaları çok önemlidir. En ufak bir hata tüm dizaynı kötü hale getirerek görsel güzelliği tamamen bozabilmektedir. Bu yüzden ustalarımızın işe alımları sırasında belli başlı yıl olarak bu meslekte çalışmış olmaları şartımız bulunmaktadır. Ayrıca yaptığımız inşaat sırasında kullandığımız malzemelerin her zaman kalitelisini kullanmaya çok büyük bir önem göstermekteyiz. Darbeye dayanaklı olarak inşa edilmektedirler. Çünkü kısa bir sürede yıpranan malzemeler müşterilerimize büyük sıkıntılar çıkarabilmektedir. Bu sebepte seçtiğimiz malzemelerin kalitesi işletme olarak en büyük önem verdiğimiz unsurların başında gelmektedir.

Çanakkale inşaat denildiği zaman verdiğimiz hizmetten dolayı her zaman akla ilk gelen işletme olmak bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sunduğumuz hizmetin kalitesi için elimizden gelenin her zaman en iyisinden bile iyisini yapmak için çok büyük çaba sarf etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR