• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asta Piknik İskender Döner Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hıdır İpek

  • firma fb

Cafe-Restaurant sektörünün lider firması konumunda olan firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir. Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır. Sektörün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.

İnsana değer vermeyi temel öncelik olarak kabul etmiş olan firmamız kaynakların verimli şekilde kullanılmasına özen göstermesiyle gelecek nesillerin haklarını koruma adına da bir işlev üstlenmiş durumdadır.

Sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. Cafe-Restaurant sektöründe en nitelikli firmalar için verilen resmi ödüller ve belgeler sayesinde firmamızın ne kadar hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği ve müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerinde ne kadar incelikli bir şekilde yaklaşım sergilediği belgelenmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR