• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Lastik Kaplama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şafak Dıramalı

Muğla Menteşe’de hizmet veren işletmemiz Asya Lastik Kaplama birmilyonnokta.com firmasının üyelerinden biridir. Araçlarda en az motor kadar önemli olan lastikler, düzenli bakımları ve değişimleri yapılmadığı takdirde büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Muğla oto lastik ve jant sektöründe yenilikçi ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız Asya Lastik Kaplama ailesi bu alanda hizmetler sunan ender işletmeler arasında yer almaktadır.

Firmamız başta lastik kaplama ve değişimi gelmek üzere çeşitli konularda müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Aracınızın cinsi ve lastik çeşidi her ne olursa olsun sizlere tam teşekküllü ve kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde her bir çalışmamızda kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

Sizlere her zaman her koşulda hizmet sunmak Asya Lastik Kaplama ailesi olarak en büyük hedeflerimizden biridir. Hizmet kapsamı doğrultusunda acil lastik ihtiyacınız bulunduğu zamanlarda da bu doğrultuda bulunduğunuz adrese hizmet sunuyoruz. Aracınızın cinsini kullandığınız lastik modelini firmamıza iletmeniz yeterli. En kısa süre içinde bulunduğunuz noktaya lastik gönderimi sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar yapmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Bu doğrultuda sizlerden gelen talep ve öneriler firmamızın her zaman dikkate aldığı unsurlar arasında yer almaktadır. Siz de aracınızın lastiği her ne olursa olsun değişim, bakım ve onarım gibi hizmetleri kaliteli bir firmadan almak istiyorsanız, Asya Lastik Kaplama ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR