• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

At-su Vinç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adnan Susuz

  • firma fb

At-su Vinç; vinç ve nakliye sektöründe lider firmalarda birisi olarak Bursa Yıldırım’da hizmetlerine devam etmektedir. Alanında uzman vinç operatörleriyle kalite standartları çerçevesinde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş güler yüzlü ve nazik çalışma ekibiyle alanında adından sıkça söz ettirmeye devam ettirmektedir. Firma olarak müşterilerimizden aldığımız güç doğrultusunda giderek kendimizi geliştirmeyi ve kalitemizden ödün vermemeyi kendimize ilke ve gaye edinmiş durumdayız. Saygı ve sevgi çerçevesinde çalışmanın, hem müşterilerimize hem de işletmemize daha iyi yönde etki edeceği ve bizleri daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağı kanaatindeyiz.

Sürekli güncellenen ve yenilenen araç envanteriyle alanında sayılı firmalardan birisi olan At-su Vinç, vinç ve nakliye işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel ve alanında tecrübeli operatör kadrosuyla göz dolduran firmamız, siz müşterilerimize işlerinizin oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesi hususunda garanti veriyor. İşini ciddiye alan ve yüksek kaliteyi düstur edinmiş ekibimiz ve yeni model kaliteli vinç ve nakliye araçlarımızla sizlere her zaman daha iyi hizmet vermenin yollarını arıyoruz.

At-su Vinç, güvenilir ve müşteri odaklı çalışma tutumuyla sektöründe önder firma olmaya devam ediyor. İnovatif ve vizyoner özellikleriyle diğer işletmelerden ayrılan şirketimiz, her geçen gün büyüyen hizmet gücü ve azimli ekibi ve güler yüzlü çalışan kadrosu sayesinde alanındaki markalara liderlik ediyor. Çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa Yıldırım Vinç ve Nakliyat şubemizle siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR