• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şen Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Çetinkaya

Bursa Fastfood sektörünün tanınan mekanlarından olan Şen Döner olarak aynı zamanda bir birmilyonnokta.com platformunun da üyesiyiz. Ülkemizin en sevilen sokak lezzetlerinden biri olan dönerin ünü ülkemizin sınırlarını aşmış durumda. Döner başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkede ülkemizdeki gibi önemli bir sokak lezzeti olmayı başarmış durumda. Son 20 yıldır tavuk eti ile yapılan döner de kendisine bir hayran kitlesi edinmiş durumdadır.

Sadece ekmekle değil, lavaşla dürüm olarak da servis edilen dönerler, müşterilerimizin istek ve zevklerine göre farklı garnitürler ile zenginleştirilebilmektedir. Domates, yeşil biber, turşu, patates kızartması, soğan ve marul en fazla tercih edilen garnitür çeşitleridir.

Ülkemizde kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan tostta birçok farklı şekilde hazırlanabilmektedir. Beyaz peynirli, kaşar peynirli, sucuklu, karışık ve daha birçok çeşidi olan tostlar arasında Ayvalık Tostunun ayrı bir yeri vardır. Özel ekmeği ile dikkat çeken Ayvalık Tostu, aynı zamanda dolup taşan malzemeleri ve doyuruculuğu ile tanınmaktadır.

Tost ve döner yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli malzeme kullanmaktadır. Kaliteli malzeme kullanmadan sektörde edindiğimiz büyük tecrübeye rağmen müşterilerimize lezzetli döner ve toslar sunmamız mümkün olmazdı. Bir diğer önemli nokta ise hizmet kalitesi ve hijyendir. Gıda sektörü hijyenin sağlığı direkt olarak etkilediği en önemli sektördür. Bizler müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunmak ve sağlıklarını korumak adına en kaliteli ürünleri en hijyenik koşullarda hazırlayarak sunumunu yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar