• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ata Kasap & Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onurcan Kat

  • firma instagram

Kırmız et yüksek kalitede protein, demir ve çinko içermektedir. Gıdalardan vücudumuza alınan demirin sindirilmesinde yardımcı bir maddedir. Dolayısıyla toplumda yaygın olarak görülen beslenme yetersizliklerini büyük ölçüde azaltabilen bir gıdadır. Kan yapıcı ve kansızlığı önleyici özelliği vardır. Kırmızı et, en değerli hayvansal protein kaynağıdır. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için, büyümede önemli etkileri bulunmaktadır. Bedeni canlı tutarak, güçlü kılar. Zihinsel gelişmeyi sağlayarak şişmanlığı da önler. Özellikle çocukların mutlaka tüketmesi gereklidir.

İstanbul/ Başakşehir’ de faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bulunduğumuz sektörde, uluslararası standartlara uygun çalışma yöntemimiz, maliyetli kaliteli ürün ve hizmetler sunan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan anlayışı ile sorumluluk sahibi, özverili çalışma yöntemini benimseyen ve sektöre yön veren bir anlayışla yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tüketicilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve hizmet sunan firmamız, gün geçtikçe daha da tercih edilir olma yolunda ilerlerken, yaygın dağıtım kanallarını aktif olarak kullanan ve hizmetini İstanbul ve çevresine sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir firmadır.

Tedarik ettiğimiz et ve et ürünleri, hijyenik şartlarda ve helal kesim sertifikası bulunan firmalarda kesim yapılmaktadır. Türk usulüne uygun kesim işlemini tamamlandıktan sonra firmamız bünyesine getirilen ürünler, deneyimli kasaplarımız tarafından, parçalanıp, paketlenmektedirler. Müşterilerimizin beğenisine sunulan et ve et ürünleri en lezzetli ve en taze haliyle sizlerin karşısındadır. Sağlıklı günler dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR