• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataköylüm Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeref Erol

Otomotiv sektöründe başarının anahtarı hiç kuşku yok ki yeni gelişmelerin takip edilmesiyle teknolojinin hızlı ilerleyişine paralel gelişim göstermektir. Bu teknolojik yeniliklere eşlik eden otomobillerin görünüm ve kullanımına eklenen aksesuarlardadır. Otomobillerin bakım ve kullanımında görülen bu değişimler, kalitesi ve güzel görünümlerine eklenmektedir. Oldukça dikkat çekici bu değişimlerde esas, şık, estetik bir güzellik olduğu kadar araca zarar vermeyen, müşteri isteklerinin hedefinde olan çalışmalardır.

İnsan hayatının odağında yaptığımız iş, bu odağın önemi büyüklüğündedir. Bu büyülükte hedefleri olan firmamız Ataköylüm Oto Kuaför, heyecan verici işlere imza atmaktadır. Otomobillerin iç ve dış temizliğinden, boya ve cilasına, farlarından estetik görünüm için kullanılan aksesuarlara kadar dikkatli ve özenli çalışmanın adresi olmaktan mutluluk duyarız.

Araç motor koruma, oto kuaför ve jant temizliği, seramik kaplama uygulamaları ve pasta cila işlemleri, araç motor yıkama ve araç yıkama, araç temizleme, araç içi ve dışı temizleme işlemlerini kaliteli ve güvenli biçimde gerçekleştiriyor, aksesuar mağazası ve araç temizleme merkezi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Keyifle sürdürdüğümüz işlerimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştiriyor, İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektörünün öncü firmalarından olmaya yönelik hedefimizi her geçen gün büyütüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti odaklı ilerimizde onların talep ve istekleri doğrultusunda inisiyatiflerimizi geliştiriyor, vizyoner tutumumuzu temel çalışma prensibi ediniyoruz. Siz dostlarımızla bu yolda yürümenin heyecanı ve keyfini birlikte yaşamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR