• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Güven Surha - Mehmet Surha

  • firma instagram

Eşsiz lezzetlerini sizlere sunan restoranımız Ateş Piliç Izgara Köfte Tantuni, birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Acıktığınız her an doyurucu, sağlıklı ve hepsinden önemlisi lezzetli yemeklerimizle yanı başınızdayız. Taptaze ürünlerin sıcacık sunumları ile günün hangi öğünü olursa olsun, en sevdiğiniz yemekleri bulmanızı sağlıyoruz.

Genç şehir Eskişehir fast food restoranları arasında yer alan restoranımızda, hem öğrenci hem de yerel halkın aradığı lezzetleri buluşturuyor, en güzel hallerini sizlere sunuyoruz. Tüketici dostu olan restoranımızda, eşsiz tariflerimizle hazırladığımız ızgara ve tantunilerimiz, alışkanlıklarınızı değiştirecek tatlar sunmaktadır. Genç nüfusun yoğun olduğu Tepebaşı bölgesinde cebinize dost, leziz yemekler sizleri beklemektedir. Gençliğin ateşinin her yerinde hissedildiği Eskişehir’in temposuna ayak uydurarak gece 01:30’a kadar hizmet vermekte, dilerseniz siparişlerinizi evlerinize kadar getirmekteyiz.

Tertemiz mutfağımızda sizler için pişirdiğimiz tüm yemekler, yerel ve taze ürünlerle hazırlanmaktadır. Yöresel tatların küçük esintilerini hissedebileceğiniz yemeklerimiz, eşsiz tatlar eşliğinde sunulmakta, bir deneyenin bir daha vazgeçemediği bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır.

Kaliteli bir hizmet sunma hedefi ile iste öğrenci ister yetişkin herkese aradığı tatları sunmaktayız. Aile ve kalabalık yemeklerin vazgeçilmezi piliç ızgaradan tavuk kanata, köfteden tantuniye, günün her saatinde tüketebileceğiniz seçenekler sunan zengin menümüzle her an hizmetinizdeyiz. Temiz, rahat bir ortamda, leziz yemekler yemeniz için çalışan bizler, siparişleriniz için ücretsiz paket servisi de sunarak bu eşsiz tatlara her an ulaşmanızı sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR