• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atex Döner Izgara

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No : 2/a İskenderun Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Gülmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atex1907@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 301 49 49

Whatsapp 2:

0 (530) 383 40 71

Whatsapp 3:

0 (539) 301 49 49

Atex Döner Izgara olarak tavuk döner,et döner,iskender,ızgara çeşitleri,kebap çeşitleri,kuşbaşı,şiş tava,tavuk ızgara,ızgara kanat,ciğer,tost ,hamburger,kumru,meze çeşitleri,grup yemekleri,alo paket olarak hizmet vermekteyiz.

Ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayanAtex Döner Izgara firmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR