• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Auto Koçak Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Koçak

reklam logosu
  • firma fb

Bir aracın sağlıklı bir şekilde uzun yıllar kullanılabilmesi için sürekli bakım altında tutulması, arızaların giderilmesi ve ara sıra değişimlerin yapılması gerekir. Günümüz teknolojisinin kullanılması ile birlikte araçlarda arıza tespiti ve bakım ihtiyaçları bilgisayarlı sistemler gibi avantajlar ile çok kolay bir şekilde belirlenebilir. Bu gibi nitelikli bir hizmet almak için Konya Selçuklu ilçesinde yer alan Auto Koçak Servis işletmesini tercih edebilirsiniz.

Auto Koçak Servis işletmesi olarak sizlere Konya oto yedek parça sektörü içerisinde hem tamir hem bakım işlemleri hem de elektrik ve yedek parça satış işlemleri gibi imkanlar sağlıyoruz. Bu sayede araçlarınızı güvenilir bir noktaya emanet ederek, arızanın giderilmesi bakım yapılması ve sorunsuz kullanım için avantaj elde edebilirsiniz.

Firmamız sayesinde araçlarınızda gerçekleştirilecek bakımlar için öncelikle profesyonel bir servis kadrosu ile hizmet verilir. Bu kadro içerisinde tecrübeli, konusunda eğitim almış ve yılların birikimi ile çok daha hızlı sonuçlar elde edebilen kişiler yer almaktadır. Bu sayede firmamız üzerinden 7/24 yol yardım hizmeti talep edebilir, araç tamiri ve bakımı hizmetlerini alabilir ve elektrik servisi gibi hizmetler temin edebilirsiniz.

Bilgisayarlı elektrik arıza tespiti gerçekleştirilmesi ile birlikte birebir doğru noktaya müdahale edilerek, araçlarda sonuç elde edilmesi çok daha hızlı bir hale gelmektedir. Bu nedenle en acil durumlarda dahi aracınızı firmamıza emanet ederek, aradığınız nitelikli çözümü kolayca bulabilirsiniz. Üstelik bu çözümü en uygun fiyatlarla en iyi malzeme ve sistemler ile elde edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR