• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autokey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erinç Akgün

Firmamız Autokey, birmilyonnokta.com üyesi olarak Sakarya otomotiv sektöründe hizmet veriyor. Sakarya’da sürücüler kullandıkları otomotiv için çeşitli işlemlere ihtiyaç duyabiliyor. Sürücülerin ihtiyaç duyduğu bu işlemler firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Sektörün önde gelen isimlerinden olarak sürücülerin ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetle değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Farklı markalar tarafından farklı modellerde araç üretimi yapılıyor. Üretilen araçlar ise birçok avantajı beraberinde getiriyor. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan araçlar düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Araçların bakımı düzenli yapıldığında olası bir aksiliğin önüne geçiliyor. Tamir, bakım ve onarım işlemleri her ne kadar basit görünse de ciddi önem taşıyor. Bilgi ve birikim sahibi kişiler tarafından yapılan bu işlemler istenilen kalitede tamamlanıyor.

Sektörün tecrübeli ismi olarak farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında tamir, bakım, onarım, parça değişimi, oto yıkama çalışmaları yer alıyor. Kullandığımız yüksek kaliteye sahip malzemelerle araca zarar vermeden işlemleri tamamlıyoruz. Öncelikle aracı inceliyor, araç için ihtiyaç duyulan işlemi belirliyoruz. Ardından bu doğrultuda hareket ederek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında verdiğimiz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz. Oto bakımı, lastik değişimi, boyama, tamir ve bakım işlemleri ve daha fazlası için her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR