• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Av. Çiğdem Eren Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu

Adres :

Karabaş Mah. Asım Efendi Sok. No : 4 Birlik Apt. K: 1 D: 3 İzmit Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiğdem Eren

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

avcigdemeren@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 954 54 53

Whatsapp 2:

0 (553) 954 54 53

Kocaeli danışmanlık olarak müvekkillerimize hukukî danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sunuyoruz. Müvekkillerimiz gereken hukukî danışmanlık sürecini en kapsamlı şekilde geçirmekte. Mevzuata dayalı sahip olduğumuz tecrübe ile ayrıntılı hukuk desteğimizden faydalanma imkânını sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Müvekkillerimizin memnuniyeti doğrultusunda saygılı, uyumlu ve iş birliği ile çalışmak prensibimizdir.

Müvekkillerimize pek çok hukuk alanında yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşimizi yıllarca biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz ile en kaliteli şekilde ilerletiyoruz. Kendimize belirlediğimiz hedefler ile kalitemize kalite katıyoruz. Müvekkillerimizin de memnuniyeti ile her geçen gün hedeflerimize daha da yaklaşmış oluyoruz.

Ceza hukuku, sermaye piyasası, ticaret hukuku, rekabet hukuku, basın hukuku, tıp hukuku ve spor hukuku gibi geniş yelpazemiz ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Firmamızın sahip olduğu başarı müvekkillerimize doğrudan yansımaktadır. Her geçen yıl yenilenen hizmetlerimiz ile her türlü ihtiyaca çözüm sunabiliyoruz. Deneyimli kadromuz sayesinde de etkili çözüm önerileri üreterek en doğru yolu bulduk. Bizim en büyük amacımız müvekkillerimizin kaliteli hizmet almasıdır. Sektörde ki en başarılı hukuk bürosu olduğumuzu düşünüyoruz ve başarılarımız ile de bunu destekliyoruz. Gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalarımız ile zamandan tasarruf sağlayarak davalarımızı kısa sürede çözüyoruz.

Sizler de biliyorsunuz ki hukuk büroları avukatlık faaliyetlerinin titizlikle yürütüldüğü en temel mekândır. Sunduğumuz hizmetin ciddiyeti ile farkındalık yaratıyoruz. Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Bizler yaptığımız çalışmalar ile kalitenin kapılarını aralıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR