• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Baklava Börek

Adres :

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddesi164/c Körfez Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Usluer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (553) 947 41 51

Whatsapp 2:

0 (553) 947 41 51

Ay Baklava Börek firması hakkında:

Kocaeli ilinde Körfez ilçesinde cafe-restaurant sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır cafe-restaurant sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Teknolojik yenilikleri de takip ederek en iyi ürün ve hizmet kalitesini sunabilmek adına hizmet sunmaktadır.

Cafe-Restaurant sektöründe Kocaeli şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ve ürün çeşitliliğindeki değişmeler takip edilerek en yeni ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR