• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çözüm Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tolga Karaçay-uğur Çolak

Cep telefonlarının olası arıza ve hasarlarında sizlere başarılı şekilde teknik servis hizmeti sunan firmamız, telefonların ekran değişimi tüm onarımlarını yapmaktadır. Farklı nedenler ile çeşitli şekillerde hasar alabilen veya arızalanan telefonlarınız için firmamız onarım ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır. Telefonların onarımlarını yapan firmamız bu alanda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Çok kullanılan akıllı telefonların özellikle ekranların meydana gelecek çatlak ve kırıklar nedeni ile gereken ekran değişimlerini firmamız sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Her marka ve modeldeki akıllı telefonlarınız için ekran ve diğer yedek parça teminini yapan firmamız bu konuda sizlere başarılı bir şekilde teknik servis hizmetlerini de sunmaktadır.

Gebze teknik servis hizmetlerini cep telefonları için sunan firmamız 2. el cep telefonları konusunda da sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kullanmadığınız veya değiştirmek istediğiniz telefonlarınızı en uygun değerleri ile satın almaktayız. Ayrıca aradığınız 2. el telefonları da oldukça uygun fiyatlara bulmanızı sağlamaktayız. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamızda birçok marka ve modelin ikinci el telefonunu bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde telefon onarım ve parça değişimini yapan firmamız bu alanda en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlara sahip olan teknik servisimiz ile gerekli onarım ve yedek parça değişim işlemlerini en başarılı şekilde yaparak sizlere oldukça sorunsuz bir teknik servis hizmetini sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR