• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Pide

Sektör :

Yetkili Kişi :

Afrim Ayberk Alanlı

Ay Pide, siz etli pide ve lahmacun severlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Enfes lahmacunu ve etli ekmeği ile İzmir Urla’da hizmetlerine devam eden Ay Pide firmamız, bünyesinde bulunan genç ve azimli mutfak kadrosuyla kalitesine kalite katmaktadır. Lahmacun ve etli pide sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız; enfes lezzet, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi harmanlayarak yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Alanında uzman pide ustaları ile özel etli pidesini siz lezzet severlere sunan Ay Pide işletmemiz, lahmacun severlerin de uğrak yeri olarak dikkat çekiyor. Geleneksel Türk Mutfağı ve pide geleneğinin harmanlanması ile oluşan harika lezzet anlayışımızla, kaliteden anlayan müşterilerimizin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Pizza, kebap, lahmacun ve porsiyon etli ekmek gibi de pek çok çeşitte hizmetleri bulunan lokantamızda, aileye özel salonumuz vardır. Pek çok çeşitte pide, kebap ve ızgara çeşitlerimizle de hizmetinizdeyiz. Ay Pide olarak, zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimizle alanımızda öncü ve lider firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çeşitli organizasyonlarınız için toplu kebap, pide ve lahmacun siparişleriniz ve ev ve işyerlerinize özel sipariş alınmaktadır. Ayrıca, pek çok çeşit meşrubat seçeneğini de bünyesinde barındıran Ay Pide firmamız, kaliteden ödün vermeden zengin içerik ve cazip fiyatları sizlere getiriyor. Ay Pide olarak, İzmir Restaurant ve Pide Salonu şubemizle siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR